Kas yra Lindorff?

Sudėtingi dalykai sprendžiami paprastai

Lindorff teikia gautinų sumų valdymo paslaugas: kreditavimo sprendimų, sąskaitų vadybos, skolų išieškojimo ir skolų portfelių pirkimo. Mūsų klientai - įmonės ir valstybinės įstaigos, kurios, perleisdamos nepagrindines veiklos funkcijas Lindorff, efektyviau panaudoja resursus, pagreitina pinigų srautus ir sėkmingiau vysto pardavimus kredituojant.

Mes padedame kreditoriui įvertinti potencialaus kliento patikimumą ir priimti tinkamą sprendimą parduoti kredituojant.

Teikdami sąskaitų vadybos paslaugą, kreditoriaus vardu spausdiname, siunčiame sąskaitas ir pasirūpiname mokėjimų priežiūra. Taip informuojame pirkėją apie atsiskaitymą už gautą prekę ar suteiktą paslaugą.

Vykdydami skolų išieškojimą, kreditoriaus vardu primename pirkėjui apie jo pradelstų įsipareigojimų vykdymą ir informuojame apie jų nevykdymo pasekmes.

Mūsų siekis – padėti žmonėms išspręsti atsiskaitymo problemas geranoriškomis priemonėmis. Stengiamės kiekvienam su skolomis susidūrusiam asmeniui pasiūlyti jam tinkamiausią problemos sprendimo būdą – mokėjimų planus bei suderintus įmokų dydžius, mokėjimo terminų atidėjimą. Skolų priteisimą klientams siūlome tik nepavykus skolų išieškoti geranoriškomis priemonėmis ikiteisminio išieškojimo metu.

Lindorff bendrovėje dirba profesionalūs ir draugiški klientų aptarnavimo bei kitų sričių specialistai, į kuriuos galite kreiptis bet kokiu klausimu – jie mielai Jums suteiks reikalingą informaciją ir padės rasti problemos sprendimą. Mes dirbame gerbdami kiekvieną klientą, laikydamiesi įstatymų, etikos normų bei patikimų skolų išieškojimo metodų.

Kas yra išieškojimas?

Išieškojimu vadinami visi veiksmai, kuriais siekiama, kad skolininkas padengtų kreditoriaus reikalavimą. Įmonės ir valstybinės įstaigos neapmokėtų sąskaitų išieškojimą paprastai perduoda patikimoms skolų išieškojimo paslaugas teikiančioms įmonėms, tokioms kaip Lindorff.

Mūsų ir kitų išieškojimo paslaugas teikiančių įmonių tikslas – padėti žmonėms tenkinti savo poreikius kreditavimu grindžiamoje rinkoje. Kreditavimas suteikia galimybę įgyvendinti mažesnes ar didesnes jų svajones. Todėl labai svarbu, kad kredito teikėjas neabejotų, kad klientas sugebės ir norės atsiskaityti sutartu būdu už gautą prekę ar suteiktą paslaugą.

Išieškojimo paslaugos užtikrina, kad iškilus problemai įmonės turės galimybę atgauti joms priklausančias lėšas geranoriškomis priemonėmis, net ir netaikydamos teisminių procesų. Taip pat, kad bus laikomasi bendrų susitarimų ir sutarties šalys atsakys už savo įsipareigojimus.

Taigi skolų išieškojimo bendrovių veikla apima daug daugiau nei vien skolų išieškojimą, ji užima svarbią ir reikšmingą vietą visuomenėje ir kreditavimu grindžiamoje rinkoje.

Daugiau informacijos apie išieškojimo veiklą ir apie mus rasite adresu www.lindorff.lt.

Susisiekite su mumis

Elektroninis paštas

Rašykite mums el. pašto adresu sprendimas.lt@lindorff.com.

Telefonas

Skambinkite gautame laiške nurodytu numeriu arba klientų aptarnavimo telefonu: +370 5 204 56 00.

Klientų aptarnavimo skyrius dirba pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8 iki 18 val., penktadieniais nuo 8 iki 15.45 val. Skambučio kaina nustatyta pagal įprastus vietinio ar tarptautinio ryšio tarifus.

Domitės mūsų paslaugomis?

Skambinkite telefonu +370 5 204 56 05 arba +370 5 204 56 14 ir teiraukitės pardavimų vadybininkų.

Taip pat galite siųsti elektroninį laišką adresu sales.lt@lindorff.com.

Daugiau apie Lindorff skaitykite adresu www.lindorff.lt.