Turiu skolą už trumpalaikį kreditą

Turiu paėmęs(-usi) ne vieną trumpalaikį kreditą iš skirtingų įmonių. Kaip galėčiau apmokėti skolas?

Jei Jūsų kreditorių įsiskolinimus administruoja Lindorff, paskambinkite Lindorff klientų aptarnavimo specialistams suderinti skolos likučių, galėsite juos visus padengti viena įmoka. Jei kontaktuojate su kreditoriais tiesiogiai, galite sumokėti tiesiogiai jiems, tačiau įsitikinkite, kad padengsite visas skolas.

Jei svarstote galimybę apmokėti skolas dalimis, paskaitykite apie tai plačiau skyrelyje Mokėjimo planas.

Turiu paėmęs trumpalaikį kreditą, tačiau neturiu lėšų jam grąžinti ir svarstau galimybę pasiskolinti kitoje bendrovėje pirmai skolai grąžinti. Ar tai gera išeitis?
Toks atsiskaitymo būdas yra pavojingas, nes gali įtraukti Jus į nesibaigiančią skolinimosi grandinę. Siūlome svarstyti skolos grąžinimą pagal jau turimą paskolą įvertinant savo galimybes, ieškoti išeičių sudarant Mokėjimo planą ar atidedant mokėjimo terminą.
Trumpalaikio kredito bendrovė skaičiuoja itin didelius paslaugos mokesčius, ar tai teisėta?
Rekomenduojame atidžiai išanalizuoti skolinimosi sąlygas prieš sudarant paskolos sutartį. Dažniausiai trumpalaikių kreditų bendrovės toleruoja didesnę skolinimo riziką, suteikia galimybę itin greitai ir paprastai gauti pageidaujamą paskolą, todėl skolinimo kaina neišvengiamai yra didesnė.
Aš paskolos sutarties su trumpalaikio kredito bendrove nepasirašiau, ar turiu galimybę grąžinti tik gautą paskolą ir nemokėti jokių papildomų sumų?
Trumpalaikio kredito sutartys neretai yra pasirašomos elektroniniu būdu, tinkamai pasirašyta tokia sutartis turi tą pačią juridinę galią, kaip ir pasirašyta tradiciniu būdu, todėl jos sąlygos turi būti vykdomos.
Gavau pareikalavimo laišką dėl trumpalaikio kredito, tačiau dėl paskolos aš nesikreipiau ir piniginių lėšų negavau. Ką turėčiau daryt?
Paskola turėtų būti Jūsų sąskaitoje, pasitikrinkite sąskaitos išrašą. Įsitikinkite, kad tinkamai laikėtės elektroninės bankininkystės sutarties įsipareigojimų saugoti prieigos duomenis ir neatskleidėte jų tretiesiems asmenims. Jei turite pagrindo įtarti, kad Jūsų atžvilgiu buvo panaudota apgaulė, apie tai turite informuoti teisėsaugos institucijas, kurios atliks išsamų tyrimą.