Turiu įsiskolinimą bankui / lizingo bendrovei

Turiu įsiskolinimą lizingo bendrovei, nes negaliu mokėti įmokų pagal išperkamosios nuomos sutartį. Ar lizingas atsiims mano automobilį?
Reikia atminti, jog Jūsų lizinguojamas automobilis yra lizingo bendrovės nuosavybė ir Jūsų nuosavybėn jis pereis tik tokiu atveju, jei tinkamai laikysitės lizingo sutarties sąlygų. Jei neturite galimybės mokėti įmokų pagal grafiką, siekite suderinti naują įmokų grafiką, jei tai yra įmanoma, arba pasiūlykite lizingo bendrovei pirkėją, kuris galėtų įsigyti Jūsų naudojamą automobilį.
Lizingo bendrovė pardavė mano naudotą automobilį už mažą kainą ir manęs reikalauja padengti nuostolius, ką daryti?
Jūs galėjote šito išvengti bendradarbiaudamas su lizingo bendrove, pasiūlydamas savo pirkėją, rodydamas geranoriškumą ir mokėdamas bent dalį lizingo įmokų, prašydamas pratęsti lizingo terminą ir pan. Įstatymas numato, kad klientas turi kompensuoti lizingo bendrovės patirtus nuostolius tokios apimties, kuri atstatytų lizingo bendrovę į tokią padėtį, kokia būtų buvusi, jei Jūs būtumėte tinkamai įvykdęs sutartį.
Turiu vartojimo kreditą, kurį vėluoju grąžinti. Kokios galimos pasekmės?
Išeitį tikrai yra įmanoma rasti, tačiau tam yra būtinas Jūsų bendradarbiavimas. Bendradarbiaukite su banku – siekite kredito restruktūrizavimo, kurio metu būtų sudarytas Jūsų galimybes atitinkantis mokėjimų grafikas, pasitelkite laiduotoją, kuris įtikintų banką Jūsų ketinimų grąžinti kreditą rimtumu. Tačiau nedelskite, nes nutraukus vartojimo kredito sutartį iš Jūsų bus pareikalauta viso kredito, ne tik pradelstos įmokos grąžinimo.