Mokėjimo planas

Ar galima su išieškojimo įmone susitarti dėl mokėjimo dalimis? Kokio dydžio sumomis galima suskaidyti išieškomą skolą?
Galima, tam turite susisiekti su išieškojimo įmone. Paaiškinkite savo situaciją ir pasitarkite dėl mokėjimo plano, kurio galėsite laikytis. Dažniausiai įmokų skaičius ir dydis yra nustatomas abipusiu susitarimu, o bendras atsiskaitymo laikotarpis ir mažiausios įmokos priklauso nuo susitarimo su kreditoriumi.
Ar galima anksčiau nei numatyta sumokėti mokėjimo plane nustatytas sumas?
Įmokos gali būti sumokėtos ir anksčiau, nei numatyta sudarytame plane. Lygiai taip pat, galima apmokėti visą skolos likutį viena įmoka ar sumokėti didesnę įmoką, nei mokėjimo grafike. Kuo anksčiau sumokate skolą, tuo mažesni delspinigiai Jums paskaičiuojami. Jei dėl mokėjimo plano susitarėte su Lindorff ir sumokėjote didesnę nei sutarta sumą, informuokite apie tai Lindorff klientų aptarnavimo specialistus.
Kas atsitiks, jei mokėjimo plane nurodyta skolos dalis bus sumokėta pavėluotai arba išvis nesumokėta? Ar galima dar nukelti terminą arba sumokėti tik dalį sumos?

Jei sudarėte mokėjimo planą, bet jame nustatytų datų ir sumų nesilaikote, mokėjimo planas automatiškai nutraukiamas ir tęsiamas skolos išieškojimas. Gali būti, kad naujo mokėjimo plano nebegalėsite sudaryti.

Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite laikytis sudaryto mokėjimo plano, prieš sueinant įmokos mokėjimo terminui, paskambinkite ir informuokite apie tai klientų aptarnavimo specialistus.

Atminkite, kad mokėjimo planas jo sudarymo metu turi būti toks, kurio galėsite laikytis.

Esu gavęs (-usi) mokėjimo pareikalavimus už kelias skolas. Ar galima susitarti dėl bendro skirtingų skolų apmokėjimo plano?
Taip, jei skolos yra tam pačiam kreditoriui. Tačiau jei skolos yra skirtingiems kreditoriams, tuomet joms bus sudaromi atskiri mokėjimo planai. Susisiekite su Lindorff ir klientų aptarnavimo specialistai įvertinę Jūsų situaciją patars kaip rasti Jums tinkamiausią sprendimą.
Šiuo metu negaliu nieko mokėti. Ar galima sutarti dėl papildomo laiko atsiskaitymams?
Susisiekite su skolų išieškojimo įmone (kreditoriumi) nedelsdami. Dažniausiai mokėjimo terminus galima pratęsti, tačiau skolą anksčiau ar vėliau vis tiek teks sumokėti. Tokiu atveju yra būtinas artimas bendradarbiavimas su kreditoriumi, nes vienašališkas vengimas mokėti skolą gali sukelti Jums nepalankesnes pasekmes, dėl ko bendra mokėtina skolos suma tik padidės.
Kokį mokėjimo planą galėčiau sudaryti?

Yra kelios galimybės. Galite skolą padengti dalimis per kelis mėnesius, darydami mėnesines įmokas, kurių dydį nustatysite kartu su klientų aptarnavimo specialistu.

Jei skola yra labai didelė, galimas jos dengimo laikotarpio išdėstymas ir per keletą metų. Tuo tarpu, mažų skolų, kurias sudaro kelios dešimtys litų, mokėti dalimis nepatartina.

Jei gavote pareikalavimo laišką iš Lindorff, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais nurodytu laiške telefonu ir susitarkite dėl mokėjimo plano sudarymo.

Kiek kainuoja mokėjimo plano sudarymas?
Įprastu atveju mokėjimo plano sudarymas kainuoja 15 LTL, už kiekvieną įmoką skaičiuojamas papildomas 7,5 LTL mokestis.